slide imageslide image

Tusz do rzęsThe ONE Double Effect

Dla kobiety, która wyznacza trendy

1 MASKARA 2 ZASTOSOWANIA 

 

Dobry tusz do rzęs to najważniejszy element makijażu oraz najprostszy sposób by przyciągnąć spojrzenia i stworzyć zalotny look.

Maskara nie tylko sprawia, że Twoje rzęsy są niesamowicie czarne, ale także wydłuża je i pogrubia. Pamiętaj, że nawet najbardziej spektakularny cień do oczu i piękny makijaż, bez tuszu przejdzie niezauważony.

Jeśli nie masz w zwyczaju używać dużej ilości cienia do powiek, wystarczy, że użyjesz tuszu do rzęs, który doda Twoim oczom więcej głębi i wyrazu.

250x250px-mascara.jpg

 

Dzięki maskarze The ONE Double Effect możesz osiągnąć dwa różne efekty, regulując ilość tuszu, który nabierany jest na szczoteczkę. Chcesz wydłużyć rzęsy? Wysuń nakrętkę z napisem „length”. Chcesz zwiększyć ich objętość? Wysuń nakrętkę z napisem „volume”. Wystarczy przekręcić i gotowe!

Sama zdecyduj, jak chcesz nosić dzisiaj swoje rzęsy: wydłużone o 60%  czy o 11 razy większej objętości? Teraz oba efekty możesz mieć 40% taniej, w wyjątkowej ofercie na start! Kup tusz do rzęs The ONE Double Effect za jedyne 23,90 zł!

101400023-2130800079-507x257px_db_effect_mascara

źródło : www.oriflame.pl