slide imageslide imageslide imageslide image

Program Tefal i Oriflame

tefal_c15_734x314

 

Piękno, którego pragniesz. Innowacja, której potrzebujesz.

Rozwijaj swój biznes i zdobądź fantastyczne produkty marki Tefal w super cenach dzięki wyjątkowej ofercie tylko dla Klubowiczów Oriflame!

Dziękujemy, że codziennie jesteście dla nas inspiracją! Teraz to my chcemy zainspirować Was do tego, abyście jeszcze mocniej rozwijali swój biznes. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny Program dla Klubowiczów Oriflame, w ramach którego możesz zdobyć wyjątkowe produkty marki Tefal w najlepszych cenach.

W katalogach 15 – 16/2016 możesz otrzymać 10% kupon zniżkowy na wybrane produkty marki Philips tylko składając zamówienia na produkty Oriflame lub zapraszając przyjaciół, aby dołączyli do Oriflame. Kupony mogą się łączyć dając aż do 50% zniżki, możesz też zebrać dowolną ilość kuponów na tyle produktów, ile zamierzasz kupić. Im więcej punktów zbierzesz w ramach swoich zamówień i im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej kuponów otrzymasz.

Jak zdobyć fantastyczne produkty marki Tefal?

W katalogach 15 – 16/2016 zbieraj kupony zniżkowe, każdy uprawniający do 10% zniżki na wybrane produkty Tefal.

Możesz zbierać kupony na 2 sposoby:

1.Złóż zamówienie za min. 50 PP

2.Zaproś 1 osobę do Oriflame i pomóż jej zrealizować zamówienie za min. 50 PP

 

KUPONY z indywidualnymi kodami będą przesyłane mailem z początkiem Katalogu 17. Upewnij się, że na Twoim profilu Konsultanta podany jest prawidłowy adres email. Zrealizuj otrzymane kupony w czasie trwania Katalogu 17/2016 (29.11-19.12.2016) na www.oriflame-tefal.pl

Kupony ze zniżką 10% kumulują się do zniżki 50% na jeden produkt ! 

Zbieraj i wykorzystaj tyle kuponów, ile chcesz!

Wybieraj spośród wyjątkowych produktów!

tefal-i-oriflame1

tefal-i-oriflame2

tefal-i-oriflame3