Polityka Prywatności

1. Wypełniając formularz rejestracyjny na www.ori-konsultant.pl jednocześnie akceptujesz Zasady Polityki Prywatności na tej stronie i Regulamin Klubu Oriflame.
2. Dane osobowe zbierane przez tą stronę www to:
Imię, nazwisko, PESEL, e-mail , ulica zamieszkania, kod pocztowy, miejscowość zamieszkania, numer telefonu – wykorzystane zostaną tylko i wyłącznie do rejestracji na stronie www.oriflame.pl celem zostania konsultantem firmy Oriflame Poland Sp. z o.o w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22.
3. Danych osobowych zbieranych poprzez formularz rejestracyjny nie przechowujemy i nie udostępniamy osobom trzecim. Dane te są podawane całkowicie dobrowolnie.
4. Dane zbierane automatycznie:
Podczas wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty np. Twój adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, czas odwiedzin. Dane te mogą być wykorzystane do analizy statystycznej zachowań klientów na mojej stronie.
5. Właściciel strony ori-konsultant.pl zastrzega sobie możliwość wykorzystania podanych w procesie rejestracji danych teleadresowych (e-mail, telefon) do nawiązania kontaktu mającego na celu przedstawienie szczegółów współpracy z Oriflame Poland.
6. Każdy użytkownik ma możliwość zmiany swoich danych, usunięcia lub poprawienia ich poprzez kontakt z nami.
7. Jeśli nie chcesz w przyszłości otrzymywać wiadomości e-mail lub telefonicznych to poinformuj o tym właściciela strony.
8. Właścicielem strony jest „GISIA” P H-U Małgorzata Biały ul. Nyska 58B/1 , 50-505 Wrocław
9. W razie dodatkowych pytań odnośnie ochrony prywatności proszę o kontakt mailowy [email protected].
10. Po zarejestrowaniu jako konsultant firmy Oriflame i otrzymaniu numeru konsultanta osoba przesyłająca dane będzie podlegała polityce prywatności stosowanej przez Oriflame Poland Sp. z o.o  dostępnej tutaj  https://pl.oriflame.com/mypages/order/regulaminy/RODO

11. Zastrzegamy sobie zmianę Polityki Prywatności jednakże podstawowa zasada pozostaje niezmienna: Nie przechowujemy i nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim.
12. Jeśli się nie zgadzasz z powyższymi zasadami nie wypełniaj formularza rejestracyjnego.