slide imageslide imageslide imageslide image

Naturalne piękno w zgodzie z nauką

Od ponad 40 lat firma Oriflame nieprzerwanie czerpie inspiracje z fascynującego źródła, jakim jest mądrość natury. To w Szwecji, ojczyźnie Oriflame, gdzie nieskazitelnie piękna przyroda na każdym kroku zapiera dech w piersiach, narodziła się idea naturalnych kosmetyków – znaku rozpoznawczego naszej marki.

Oriflame było jedną z pierwszych firm na świecie, które zaczerpnęły inspirację prosto z darów natury: bogatych w minerały ziół i roślin porastających wybrzeże Szwecji po gęste, dzikie lasy, bezkresne, bujne łąki i krystalicznie czyste wody. Drogocenne skarby szwedzkiej przyrody to obowiązkowe składniki naszych naturalnych kosmetyków.

Naturalne składniki naszych kosmetyków czerpiemy z bezpiecznych, sprawdzonych źródeł – zawsze z poszanowaniem praw przyrody i zasad świadomego gospodarowania jej zasobami. Dla dobra naszych konsumentów korzystamy głównie z surowców szwedzkiego pochodzenia, nie ustając jednak w badaniu dobroczynnych właściwości naturalnych składników  sprowadzanych z najdalszych zakątków świata.

Dokładamy wszelkich starań, aby korzystać jedynie z odnawialnych zasobów, w etyczny, przyjazny dla środowiska sposób i z maksymalnym ograniczeniem ilości produkowanych odpadów.

Staramy się dostarczać naszym klientom bezpieczne, skuteczne produkty, które spełniają pokładane w nich oczekiwania. Wszystkie nasze kosmetyki objęte są 100% gwarancją satysfakcji, która umożliwia zwrot zakupionego towaru w przypadku, gdy nie spełnia on oczekiwań klientów. Łącząc mądrość natury z tym, co najlepsze w nauce, tworzymy wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji i makijażu – wielokrotnie nagradzane i doceniane przez miliony ludzi w 61 krajach na całym świecie.

źródło: www.oriflame.pl