slide imageslide image

Wyglądaj świetnie

Mając 40-letnie doświadczenie w pielęgnacji skóry, Oriflame oferuje bogatą gamę produktów najwyższej jakości, dzięki którym będziesz świetnie wyglądać.

– Nasze innowacyjne produkty są inspirowane naturą, dlatego często wykorzystujemy składniki pozyskane z owoców, kwiatów i roślin.
– Receptury są opracowywane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii naukowych i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Łączymy mądrość płynącą z natury z najnowszymi odkryciami nauki.
– Nasze Katalogi odzwierciedlają najnowsze trendy w modzie i kosmetyce.

Kosmetyki nie testowane na zwierzętach i pozostałe wymogi prawne
W Oriflame nie używamy materiałów pochodzenia zwierzęcego. Lanolina, wosk i inne substancje pierwotnie pozyskiwane od zwierząt są obecnie wytwarzane syntetycznie.

 

Oriflame spełnia wymogi Unii Europejskiej opisane w Dyrektywie o Produktach Kosmetycznych 76/768/EEC oraz wymogi amerykańskiej instytucji FDA. Międzynarodowe przepisy regulują wykorzystywanie surowców, ocenę bezpieczeństwa, dobre praktyki produkcyjne, format listy składników, oznaczanie produktów, opatentowanie produktów oraz kontrolę nad dokumentem PIF (informacja o produkcie), który znajduje się w Centrum Badań i Rozwoju w Dublinie.

Oriflame posiada własne fabryki zlokalizowane w Polsce, Szwecji, Chinach, Rosji i Indiach, własne centrum naukowe w Dublinie zatrudniające ponad 100 naukowców co gwarantuje przestrzeganie najwyższych norm w dziedzinie kosmetologi.

źródło: www.oriflame.pl