slide imageslide image

NOWOŚĆ! Woda toaletowa POSSESS!

Possess

Ponadczasowa, orzeźwiająca, a jednocześnie niesamowicie uwodzicielska woda perfumowana Possess jest ucieleśnieniem zniewalającego uroku Kleopatry, którego legendarne moce uwodzenia rzuciły Marka Antoniusza na kolana. Dzięki zawartości kuszących nut ylang ylang, ten seksowny, świetlisty zapach rzuca na wąchającego hipnotyczny urok. 50 ml.

NUTY ZAPACHOWE

Possess należy do luksusowej rodziny zapachów szyprowych – jednej z najcenniejszych w świecie perfum. Od pierwszych chwil zapach uwalnia jasne, owocowo-kwiatowe nuty: soczystego ananasa, delikatnej frezji, połączone z orzeźwiającym grejpfrutem. Nuty serca są wyczuwalne po 60 minutach, jest to kompozycja kwiatowo-owocowych akordów z wyraźną dominacją zmysłowego ylang ylang, z kusząco słodkimi malinami i wykwintnymi kwiatami pomarańczy.

DESIGN BUTELKI

Zapach zamknięty jest w przepięknym flakonie ozdobionym wysokiej klasy elementami biżuteryjnymi zaczerpniętymi z ostatnich pokazów mody, a jednocześnie nawiązującymi do starożytności.

FILM

 

LEGENDARNY KWIAT

Zmysłowy i egzotyczny, kwiat ylang ylang – ikona światowego perfumiarstwa, nazywany jest „kwiatem kwiatów”. Słynie z tego, że działa jak afrodyzjak.

W zapachu Possess został użyty najwyższej jakości olejek ilangowy z Komorów, wysp na Oceanie Indyjskim – zwanych także „wyspami perfumowymi”. Chociaż ylang ylang uprawia się głównie na Filipinach, to odmiana z Komorów jest bardziej drogocenna i wyjątkowa. Tradycja uprawy tych wyjątkowych roślin przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Delikatne kwiaty ylang ylang są ręcznie zbierane z należytą pieczołowitością. Aby pozyskać kilogram tej urzekającej zmysły esencji potrzebne jest aż 400 kilogramów kwiatów.

TWÓRCY ZAPACHU

DORA & DAPNHE

Chcąc odtworzyć tę uwodzicielską esencję Oriflame stworzyło nową wodę perfumowaną Possess z olejkiem ylang ylang. Twórczyniami zapachu Possess są dwie światowej sławy kreatorki perfum z Francji: Dora Baghriche-Arnaud i Daphné Bugey. Specjalnie dla nas ujawniają sekret zapachu Possess.