slide imageslide image

PYTANIA I ODPOWIEDZI DLA OSÓB CHCĄCYCH DOŁĄCZYĆ DO ORIFLAME

Jak mogę zarabiać w Oriflame?
Kiedy wstąpisz do Klubu Oriflame otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Poznasz mnóstwo ciekawych osób, które mają tą samą pasję. Będziesz kupować wszystkie produkty z Katalogu, po cenie niższej o 23%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach. Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy. Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.

Co to jest Oriflame i jakie produkty znajdują się w Katalogach?
Firma Oriflame to międzynarodowa firmą kosmetyczna, która powstała w Szwecji, prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w więcej niż 60 krajach. Ponad 3,3 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą naszych wysokiej jakości kosmetyków.

Sprzedaż bezpośrednia, daje możliwości Konsultantom oraz Klientom czerpania inspiracji od ludzi, których znają i którym ufają. Jest także wygodnym i niezawodnym sposobem na rozwój zawodowy i osobisty oraz poczucie przynależności do przyjaznej wspólnoty o globalnym zasięgu.

Szacunek dla człowieka i natury jest ważnym elementem naszego biznesu.

Bazując na ponad 40-letnim doświadczeniu w produkcji kosmetyków do ciała i makijażu, łączymy mądrość płynącą z natury z najnowszymi osiągnięciami nauki.

Oriflame dba również o:
– Starannie wyselekcjonowane składniki i ściśle kontrolowane procesy produkcyjne
– Środowisko naturalne oraz etykę działania
– Skuteczność kosmetyków w optymalnej cenie

Kto może zostać Konsultantką Oriflame?
Chcesz zostać Konsultantką/em? To świetnie! Jeśli jesteś osobą pełnoletnia i mieszkasz w Polsce, nie ma żadnych problemów, żebyś został/a Konsultantką/em.
Zapraszamy do Klubu Oriflame również osoby powyżej 16 roku życia, jeśli dostarczą zgodę rodziców.

Jak zostać Konsultantką/em Oriflame?
Osoby, które dołączają do Klubu Oriflame są zwykle zapraszane przez innych Konsultantów, którzy pomagają im wypełnić formularz rejestracyjny, złożyć pierwsze zamówienie i wyjaśniają zasady współpracy z Oriflame. Jeśli masz pytania związane z Oriflame możesz oczekiwać, że ta osoba – tzw. Sponsor – zawsze chętnie Ci na nie odpowie.

Możesz zarejestrować się w Klubie Oriflame poprzez naszą stronę www.ori-konsultant.pl

Na czym polega bycie Konsultantką?
Konsultanci Oriflame – członkowie Klubu Oriflame – mają prawo sprzedawać kosmetyki marki Oriflame, które są prezentowane w naszych Katalogach. Co 3 tygodnie pojawia się nowy Katalog Oriflame.

Naszych kosmetyków nie można kupić w sklepie ani w Internecie, czyli przez pośredników. Jeśli klient będzie chciał zamówić kosmetyki Oriflame, może to zrobić tylko u Ciebie!

Oprócz możliwości posiadania własnego biznesu, oferujemy także darmowe szkolenia kosmetyczne i Szkoły Makijażu (za niewielką opłatą). Przed startem każdego Katalogu możesz przyjść na szkolenie, aby dowiedzieć się o nowych produktach z Katalogu – ich składzie, działaniu i sposobie użycia.

Mamy dla Ciebie również ogólne szkolenia biznesowe, dzięki którym poznasz tajniki zarządzania zespołem, podstaw prowadzenia własnej działalności itp.

Jeśli będziesz rozwijać swój biznes, z czasem otrzymasz możliwość wyjazdów na krajowe i międzynarodowe spotkania Konsultantów, tzw. Konferencje, ale o tym może Ci opowiedzieć Twój przyszły Sponsor.

Czy mam jakieś obowiązki jako Konsultant/ka – zapisywanie innych osób do Oriflame, promowanie kosmetyków podczas wydarzeń rozrywkowych (festynów etc.) lub działalność jako akwizytor?

Nie! Jeśli chcesz wstąpić do Klubu Oriflame, bo np. lubisz nasze kosmetyki i chcesz zamawiać je taniej możesz to zrobić. Nie jesteś zobowiązana do żadnych działań promocyjnych ani rekrutacyjnych.

Ty decydujesz jak chcesz działać w Oriflame i jakie chcesz podjąć aktywności.

Możesz w zaciszu domowym przeglądać Katalog i wybierać kosmetyki dla siebie i rodziny lub rozwijać prężnie swój biznes z Oriflame, promując produkty i swoją działalność w dogodny dla siebie sposób np. w szkole, na uczelni, w pracy itp.

Ile kosmetyków muszę zamawiać?
W Oriflame nie ma minimalnych zamówień i nie musisz ich składać w każdym Katalogu. Możesz zamawiać kosmetyki tylko na swoje potrzeby lub dla znajomych i rodziny, w takich odstępach czasu jakie są dla Ciebie dogodne.

Jeśli marzy Ci się Twój własny biznes ze znaczną ilością Klientów – masz szansę stworzyć go współpracując z Oriflame.

źródło: www.oriflame.pl
 
 

Aby zostać konsultantem kliknij na poniższy BANER >>>

~   Zarejestruj  się   ~