slide imageslide image

Już wkrótce nowa marka The ONE. Dowiedz się więcej>>

PRZEDSTAWIAMY  – THE ONE

W Oriflame stworzyliśmy nową markę kosmetyków kolorowych The ONE, by w prosty, a zarazem perfekcyjny sposób odzwierciedlić w makijażu trendy ze światowych wybiegów. The ONE to unikalna marka, zaprojektowana tak, byś mogła z łatwością dobierać odpowiednie produkty do efektów, które chcesz osiągnąć i tym samym – tworzyć znakomite makijaże, na każdą okazję! Kliknij poniżej i dowiedz się więcej.

Naszym celem przy tworzeniu marki The ONE było zebranie wszystkiego, co kochacie w produktach Oriflame w jedną całość, a następnie pójście o krok dalej. Dlatego The ONE to nie tylko unikalna marka kosmetyków kolorowych, ale także wyjątkowe połączenie makijażu z trendami ze światowych wybiegów oraz profesjonalnymi poradami ekspertów. Oferujemy Ci markę, która zaspokoi Twoje wszystkie modowe i urodowe potrzeby.

Co nowego?

Przygotowując się do największej premiery w historii Oriflame, połączyliśmy wszystkie najlepsze i niezbędne produkty w jedną kompletną i wszechstronną markę. Abyś mogła z łatwością dobierać produkty do efektów, które chcesz osiągnąć, podzieliliśmy ją na trzy różne serie – od takiej, dzięki której zaoszczędzisz czas każdego ranka, po produkty, które utrzymają się przez cały dzień w biurze, a także wieczorem. Teraz możesz wyglądać wspaniale w każdej sytuacji!

Serie marki The ONE

Aby zaspokoić wszystkie Twoje makijażowe potrzeby i dać Ci jeszcze więcej radości z makijażu, w marce The ONE zawarliśmy wiele różnych produktów. Aby ułatwić Ci korzystanie i sprzedawanie wyróżniliśmy trzy serie: Everyday Beauty – Codzienne Piękno, High Impact – Spektakularny Efekt oraz Long Wear – Ultra Trwałość.

Everyday beauty – Codzienne Piękno W jej skład wchodzą produkty do codziennego stosowania, opracowane na bazie inteligentnych rozwiązań, dzięki którym zaoszczędzisz czas, a codzienny makijaż wykonasz bez wysiłku.

High impact – Spektakularny Efekt Produkty z tej serii pomogą Ci osiągnąć efekt ultra wyrazistego makijażu. Z nimi podkreślisz swoje piękno i poczujesz się naprawdę pewna siebie!

Jeśli chcesz, by Twój makijaż wyglądał świeżo przez cały dzień, bez konieczności poprawiania – ta seria została stworzona dla Ciebie. Wysokiej jakości produkty sprawią, że będziesz zachwycać doskonałym wyglądem przez cały dzień!

 źródło: www.oriflame.pl