slide imageslide imageslide image

Baśniowa kolekcja sygnowana przez Demi Moore !

Oriflame z dumą prezentuje nową wyjątkową kolekcję More by Demi przygotowaną przy współpracy z hollywodzką gwiazdą Demi Moore. W kolekcji znajdują się piękne kosmetyki do makijażu, magiczny zapach oraz eleganckie akcesoria i biżuteria, wszystko przygotowane specjalnie dla nowoczesnej kobiety.

Baśniowe połączenie
Baśnie zainspirowały Demi do wcielenia się w postać Królewny Śnieżki, Czerwonego Kapturka oraz Kopciuszka, które to pozwoliły ukazać aktorce kolejne odzwierciedlenie jej talentu.

„Tworzenie wraz z Oriflame wyjątkowych kosmetyków i modnych akcesoriów było niezwykle ekscytujące. Jako aktorka kocham wcielać się w role baśniowych bohaterów i mam nadzieję, że każda kobieta będzie mogła być gwiazdą swojej własnej baśni!” – mówi Demi.

Eleganckie i wyrafinowane na każdą okazję
Z szeroką gamą produktów, które pojawią się w katalogach Oriflame w okresie od Listopada do Stycznia 2013, oszałamiająca kolekcja More by Demi zachwycać będzie kobiecością i elegancją. Od pomadek i lakierów do paznokci po masło do ciałą i perfumowaną wodę, seria ta pozwoli każdej kobiecie poczuć się jak gwiazda filmowa.