slide imageslide imageslide imageslide image

Cofnij czas z Time Reversing SkinGenist™

Cofnij czas z Time Reversing SkinGenist™

 

 

 

 

 

Odkryj sekret młodości zapisany w genach

Po blisko dekadzie intensywnych badań Oriflame z dumą prezentuje serię Time Reversing SkinGenist™. Jest to pierwsza seria do pielęgnacji cery Oriflame, której główny składnik oddziaływuje na geny, wykorzystując GenisteinSOY, by redukować zmarszczki i pozostawić skórę gładką i pełną blasku.

Zachowaj piękny wygląd dzięki GenisteinSOY
Dziesięciokrotnie oczyszczany, GenisteinSOY jest specjalnym składnikiem pozyskiwanym z naturalnych białek soi. W serii Time Reversing SkinGenist™, składnik ten dostarcza bardzo wielu korzyści. Działając w głębokich partiach skóry, nie tylko poprawia teksturę skóry, ale także zwiększa produkcję kolagenu i zapewnia skórze ochronę przed antyoksydantami.

3 Geny Piękna
Produkty Time Reversing SkinGenist™ wykorzystują innowacyjny i rewolucyjny GenisteinSOY, aby zaspokajać potrzeby skóry dojrzałej. GenisteinSOY pomaga stymulować trzy geny piękna: „gen zapobiegający wysuszaniu skóry”, zapewniający skórze uczucie nawilżenia i odżywienia po każdym użyciu, „gen odmładzający komórkii”, wspomagający regenerację komórek oraz „gen strukturalny”, który zapewnia skórze odpowiednią strukturę.

Time Reversing przywraca wszystkie atrybuty młodej skóry*:

Blask
Gładkość
Wygładzone zmarszczki
Jędrność
Sprężystość
Wyrównany koloryt

*Testy konsumenckie z udziałem 103 kobiet powyżej 45. roku życia.

źródło: www.oriflame.pl