slide imageslide image

Antyoksydacyjna technologia LINGON 50:50™

Naukowcy ORIFLAME jako pierwsi na świecie połączyli 50% ekstraktu z owoców i 50% ekstraktu z liści szwedzkiej borówki brusznicy i odkryli, że te ekstrakty działają w doskonałej synergii, zapewniając skórze trzykrotnie silniejsze działanie antyoksydacyjne*. Wszystkie kremy z serii Optimals zostały ulepszone o TECHNOLOGIĘ LINGON 50:50™, a dodatkowo uzupełnione są o odpowiednio dobrane składniki aktywne, aby jak najlepiej zadbać o indywidualne potrzeby każdej skóry.

Oriflame po raz pierwszy przedstawia TECHNOLOGIĘ LINGON 50:50™

Naukowcy Oriflame opracowali technologię LINGON 50:50™  na bazie wyciągów z borówki brusznicy – zdumiewająco odpornej rośliny, zdolnej przetrwać temperatury do -40°C. Dzięki połączeniu ekstraktu z owoców borówki brusznicy z wyciągiem z jej liści w proporcji 50:50, otrzymali wyjątkowy skład. Skomponowana w ten sposób technologia LINGON 50:50™ zawiera silnie działające antyoksydanty takie jak fenole i flawonoidy, które posiadają zbawienne działanie na skórę, chroniąc ja przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Oprócz podstawowej technologii produkty serii Optimals zawierają aktywne składniki, odpowiednio dobrane do konkretnych typów skóry. Seria Optimals składa się z linii Optimals Oxygen Boost z aktywnym tlenem, Optimals Smooth Out z aktywnym magnezem, Optimals Even Out z ekstraktem ze szczawiu, Optimals Skin Youth z mikrocząsteczkami oraz Optimals Seeing is Believing z aktywnym tlenem.
Oddech dla skóry dzięki linii Optimals Oxygen Boost

Skład kremów z linii Optimals Oxygen Boost został wzbogacony  o dodatkowy aktywny składnik O², który gwarantuje zdrowy i promienny wygląd skóry. Aż 90 procent** kobiet zauważyło efekty działania kremów. Dzięki linii Optimals Oxygen Boost, skóra będzie mogła odetchnąć od miejskiego zgiełku i codziennych zanieczyszczeń. Teraz każdy na własnej skórze będzie mógł sprawdzić efekty, wypróbowując krem na dzień i na noc z serii Oxygen Boost – dostępny w trzech wersjach: dla cery przetłuszczającej się, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej.

Cena standardowa: 43,00 zł, cena promocyjna: 29,90 zł (od 8 kwietnia do 19 maja). Produkt dostępny od 8 kwietnia (z wyjątkiem kremów Optimals Oxygen Boost do cery suchej i wrażliwej na dzień i na noc, które będą dostępne w sprzedaży od 29 kwietnia).
Ulubiona seria przeciwzmarszczkowa teraz jeszcze skuteczniejsza

Skóra odzyska swoją elastyczność i gładkość dzięki linii Optimals Smooth Out – ulepszonej wersji linii MioMaximum+. Technologia LINGON 50:50™ wraz z  aktywnym magnezem, który wzmacnia strukturę skóry,  sprawią, że stanie się ona jędrniejsza i gładsza. Ponad 80 procent*** konsumentek zauważyło efekt wygładzenia i wzmocnienia skóry. Wygładzający krem na dzień wraz z odżywczym kremem na noc stanową kompleksową odpowiedź na problemy skóry dojrzalszej.

Cena standardowa: 50,00 zł, cena promocyjna: 34,90 zł (od 8 kwietnia do 19 maja). Produkt dostępny od 8 kwietnia.
Skóra bez przebarwień dzięki linii Optimals Even Out

Dla uzyskania równomiernego kolorytu skóry powstała seria Optimals Even Out, która łączy w sobie TECHNOLOGIĘ LINGON 50:50™ z ekstraktem ze szczawiu, hamującym produkcję melaniny i przywracającym skórze równomierny koloryt. W skład linii Even Out wchodzi krem na dzień oraz na noc. Zawarty w kremie na dzień filtr SPF 20, dodatkowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i powstawaniem nowych przebarwień.

Seria Optimals Skin Youth na pierwsze oznaki starzenia

Seria Optimals Skin Youth to kremy idealne dla kobiet około trzydziestego roku życia, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, szorstkość skóry, utrata świeżości. Zawarte w kremach mikrocząsteczki odbijają światło dając efekt wygładzenia już od pierwszego dnia stosowania kremów. Niedoskonałości stają się niewidoczne. Dodatkowo filtr SPF 10 w kremie na dzień chroni skórę przed fotostarzeniem.
Krem pod oczy Optimals Seeing is Believing

Odświeżone spojrzenie dzięki nowej formule kremu pod oczy z serii Optimals Seeing is Believing. Ten niezwykły produkt o wielu korzyściach widocznie redukuje opuchnięcia i pomaga rozjaśnić cienie pod oczami. Zastosowana w kremie technologia z aktywnym tlenem działa jak magnes, przyciągając cząsteczki tlenu do wnętrza komórek skóry, poprawiając tym samym oddychanie na poziomie tkanek. Ponad 90 procent**** konsumentek zauważyło efekty w postaci odświeżonej skóry w przeciągu zaledwie czterech tygodni.

 

Marka Oriflame nie zapomina o odpowiedniej pielęgnacji przy codziennych zabiegach oczyszczania skóry, dlatego też seria Optimals została uzupełniona o produkty do oczyszczania skóry twarzy z serii Optimals.

Piękna skóra jest na wyciągnięcie ręki, dzięki formule LINGON50:50™ zawartej we wszystkich kremach do twarzy serii Optimals!

*Testy in vitro wykazały, że połączenie dwóch ekstraktów (wyciągów z owoców i liści borówki brusznicy) trzykrotnie przewyższa działanie innych antyoksydantów zawartych w ekstraktach europejskich gatunków żurawin.

** Testy konsumenckie kremu Oxygen Boost na dzień, prowadzone przez 2 tygodnie z udziałem 122 kobiet o cerze suchej i wrażliwej (ocena własna).

***Testy konsumenckie kremu Smooth Out na dzień i na noc, prowadzone przez 4 tygodnie z udziałem 136 kobiet.

****Testy konsumenckie kremu Seeing is Believing z udziałem 59 kobiet, prowadzone przez 4 tygodnie.

źródło : www.oriflame.pl