slide imageslide image

 

Z ORIFLAME ZAWSZE WYGRYWASZ

1. FIRMA KOSMETYCZNA GODNA ZAUFANIA
Istniejemy od ponad 40 lat na rynku kosmetycznym, wiemy jak spełniać marzenia. Nasze wysokiej jakości produkty łączą to co najlepsze w naturze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami naukowymi. W swojej ofercie posiadamy ponad 1000 produktów, które reprezentują najnowocześniejsze trendy jeśli chodzi o dobór kolorystyki, najaktywniejsze składniki i wyjątkowe zapachy, które pomogą Ci wydobyć Twoje naturalne piękno. Co roku do naszej oferty dołączanych jest ponad 300 nowości i na pewno, będziesz chciała mieć każdy z nich.

2. JAKOŚĆ
Jesteśmy pewnie jakości naszych produktów, dlatego oferujemy 100% zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś usatysfakcjonowana naszym produktem, możesz dokonać zwrotu w ciągu 30 dni.

3. 17 KATALOGÓW W ROKU
Co trzy tygodnie pojawia się nowy Katalog pełen ekscytujących nowości i niesamowitych ofert. Katalog dostępny jest także online, 24h na dobę.

4. ODBIERZ 23% ZNIŻKI NA KOSMETYKI
W Klubie Oriflame, nie tylko możesz oszczędzić 23% na kosmetykach, które zamawiasz z naszego Katalogu, lecz także zarabiasz pieniądze! Co trzy tygodnie otrzymujesz Katalog z którego zbierasz zamówienia dla siebie i dla swoich znajomych.

5. ŁATWA SPRZEDAŻ OZNACZA SZYBKIE ZAROBKI
Oprócz oszczędności na kosmetykach, będziesz mogła zarobić! Co trzy tygodnie otrzymasz nowy Katalog, którym możesz dzielić się ze znajomymi i zbierać zamówienia.
Na przykład, jeśli Twój znajomy złoży zamówienie za 100 zł, Ty zapłacisz tylko 77 zł , i zachowasz dla siebie pozostałe 23 zł. Zarabiasz na 30% różnicy między ceną Katalogową a ceną dla Konsultanta. To świetny sposób na zarobek.

6. ORIFLAME DLA WSZYSTKICH
Niektórym wystarcza taki dodatkowy zarobek. Inni chcą czegoś więcej – ekscytującej kariery w firmie kosmetycznej – to marzenie o które warto walczyć. Oriflame oferuje szkolenia kosmetyczne i biznesowe, które pozwolą rozwinąć Ci skrzydła i nadać tempa Twojej karierze. Szkolenia są dostępne dla wszystkich Konsultantów. Oferowane są przez cały rok, tak aby każdy miał szansę z nich skorzystać.
Rejestracja w Klubie Oriflame nie zobowiązuje Cię do niczego i nie musisz składać minimalnego zamówienia.

7. BĄDŹ SWOIM SZEFEM
Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować. Jedyną inwestycją w ten biznes jest Twój czas i Twoja pasja. Odkryj w sobie idealnego szefa i zainspiruj innych.

8. ELASTYCZNA PRACA
Ty decydujesz co jest dla Ciebie najważniejsze. Twoja obecna praca nie musi mieć wpływu na Twoją karierę w Oriflame. Możesz pracować na etat i współpracować z Oriflame lub zdecydować, że to właśnie my będziemy Twoim głównym źródłem dochodów.

9. BAW SIĘ DOSKONALE
Dołącz do naszej społeczności osób pasjonujących się kosmetykami, urodą, modą, wellness i biznesem. Spotkaj się z nami podczas specjalnych imprez, konferencji i seminariów. Tam poznasz nie tylko wspaniałych ludzi, lecz także rozbudujesz swoją profesjonalną sieć.

10. PROGRAM WITAMY DLA NOWYCH KONSULTANTÓW
Jeśli teraz dołączysz do Oriflame, będziesz mogła\mógł skorzystać z tego programu, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Sprawdź już dziś!

Program Witamy >>>

 

 

źródło: www.oriflame.pl
 
 

Aby zostać konsultantem kliknij na poniższy BANER >>>

~   Zarejestruj  się   ~